Lennule registreerimine

Registreerimise aeg

Väljumised Tallinn, Kuressaare, Arlanda, Kärdla
Registreerimine avatakse 1,5 tundi enne lendu. 40 minutit enne lendu.
Registreerimine suletakse 30 minutit enne lendu. 25 minutit enne lendu.

Registreerimisele hilinedes loetakse pilet kasutatuks ning seda pole võimalik teisele lennule ümber broneerida.

AVIES väljastab vajaduse korral vaid elektroonilisi pileteid. Lennule registreerimisel tuleb esitada pildiga dokument (pass, ID-kaart, lendudel Kuressaarde ja Kärdlasse sobib ka juhiluba või (üli)õpilaspilet) ning dokumendil olev nimi peab vastama piletil sätestatule.

Lennule registreerimisel kaalutakse äraantav ja käsipagas. Äraantavat pagasit võib olla kuni 15 kg. Pagasi ülekaalu eest makstakse lisatasu (kui lennuki lastikaal seda võimaldab). Rohkem infot pagasireeglite alt.

Isikut tõendavad dokumendid

Kõik reisijad peavad lennule registreerimisel, lähteväravas, lennu jooksul ning kuni sihtlennujaamast lahkumiseni olema valmis esitama pildiga dokumendi, tõendamaks oma isikut.
Lapsevanemad või laste saatjad peavad tõendama alla 18-aastaste laste isikut juhul, kui neil pole oma reisidokumenti. Lapsed kes reisivad koos vanemetega võib olla isikut tõendavaks dokumendiks sünnitunnistus.

Üksinda reisivad lapsed, kes on vanemad kui 12-aastased, peavad omama pildiga reisidokumenti.
AVIES jätab endale õiguse keelduda reisijat lennule lubamast, kui neil puudub kehtiv pildiga reisidokument ning pileti maksumust sel juhul ei hüvitata.